Čomu sa venujem

Prednášanie

O svojich vtipných, aj menej vtipných zážitkoch z Aljašky prednášam v mojej prednáške s názvom Leto na Aljaške – Medvede, strach a krásna príroda. Prednášam v Slovenskom aj Anglickom jazyku a prehľad prednášok nájdeš v sekcii prednášky.

view

Organizácia brnenskej mestskej tímovej hry Assassin Brno.

Od roku 2014 pomáham organizovať túto legendárnu roleplay hru z prostredia mafie. Tá okrem recesných prvkov zahŕňa aj zážitkové minihry. Hlavným morálnym posolstvom hry je poukázať na nebezpečenstvo internetu.

Assassin vedeni-2014

Hranie v anglickom divadelnom spolku The Gypsywood Players

V sezóne 2014/2015 sme si v brnenskom divadle Buran Teatr mali možnosť predviesť hru Animal Farm, v ktorej som si zahral koňa Boxera. Vystupovali sme s ňou aj v ostravskej Starej Aréne. Počas anglistickej kultúrnej akcie Creativity Night sme si už tradične zahrali aj v krátkej paródii Behind The Curtain venovanej zákulisiu nášho divadla.

Animal-Farm

V sezóne 2013/2014 sme hrali hru Our American Cousin, ktorá sa zapísala do histórie tým, že bol počas nej zavraždený americký prezident Abraham Lincoln. Zahral som si v nej úlohu naivného Sira Edwarda. Reprízu sme si zahrali aj v Bratislavskom Mestskom Divadle P.O. Hviezdoslava. Počas anglistickej akcie Creativity Night sme zároveň túto hru v krátkom vystúpení sparodovali.

Our-American-Cousin Our-American-Cousin2

Svoju hyperaktivitu si vybíjam aj v rôznych miniprojektoch, v ktorých rád pre svoje okolie ponúkam niečo nové:

Klácelkovský knihobežník

Zohnal som opustenú poličku, vymyslel pravidlá a s mojou obľúbenou brnenskou kolejou som sa rozlúčil Klácelkovským Knihobežníkom. Obyvatelia tejto koleje v nej nájdu knižky aj od Coelha, Rowlingovej, či Sira Arthura Conana Doyla.

 knihobeznik Knihobeznik-1

Preklad elektronickej knižky Jamie Bowlby-Whitinga Avantgardný život.

Preložil som krátku príručku pre každého začínajúceho dobrodruha. Môžete si ju ZADARMO stiahnuť priamo na nestrať sa.sk v sekcii e-knižka.

avantgardny-zivot

 

Lukáš

Večný optimista. Hyperaktívny blázon, cvok, ktorý je denne predávkovaný endorfínmi. Veľmi rád spoznávam nových ľudí, milujem život a snažím sa ho žiť na 200%.

Môže sa Vám ešte páčiť...


Get Widget