Ako sme Llyriannu predali do Ameriky

Pred svojim odchodom na Aljašku som nakrútil svoju paródiu na bežne introducing videá, vďaka ktorej som si tam našiel prácu. Až na mieste som zistil, aké som mal šťastie. Posielal som ho, keď už boli všetky pozície obsadené, no moja šéfka si ho pozrela a páčilo sa jej natoľko, že ma napriek tomu jednoducho musela prijať.

Po nezabudnuteľnom lete a návrate do Brna som zistil, že moja kamarátka Janka sa opäť chystá do USA a potrebuje nakrútiť podobné video. Rozhodla sa, že si požičia odo mňa foťák.

 IMG_2872 IMG_2885

 

Rozhovor prebiehal nasledovne:

Janka: Požičal by si mi zrkadlovku?

Ja: V žiadnom prípade…

Krutá pravda je taká, že ak by som ju niekomu požičal, nebola by to ona. Nieže by som sa bál, že by jej úmyselne ublížila – práve naopak. Bál som sa, že by jej ublížila neúmyselne. V srdci som však veľmi dobrá duša, ktorú baví tvorba videí a tak hovorím:

… ale kľudne ti to nakrútim aj zostrihám.

Zrazu zisťujem, že do USA sa nechystá sama a ide s ňou aj Llyrianna!!! Z jedného videa sú zrazu videá dve a keďže Llyrianna sa na rozdiel od Janky naozaj nachádza v Brne, nakrúcanie začína s ňou. Po brainstormingu sme sa rozhodli ladiť video o niečo “vážnejšie” ako to moje, ale aj tak je to naozaj zábava. Niekedy až príliš – hlavne keď môj záchvat smiechu pokazí dlho očakávaný záber. Ale so záchvatmi smiechu predsa mám už nejakú tú históriu. Všetko naberá rýchly spád  – vyberáme llyriannine najlepšie kvality či koníčky a už beháme po meste a nakrúcame.

Nádherná terasa na hvezdárni je nanešťastie “z bezpečnostných dôvodov” zamknutá a tak musím ukecať slečnu pri pokladni, aby nám ju otvorila. Llyrianna ma samozrejme obviňuje z manipulátorstva čo zásadne popieram s tým, že som použil len dva drobné psychologické triky. Prostredie hvezdárne však stojí za to. Veľmi neskromne si myslím, že aj náš výsledok. Podľa mňa sa nám video naozaj podarilo. Veď posúďte sami! No nekúpili by ste si ju?

Pokiaľ ide o Jankine video, ukážeme si ho niekedy nabudúce – ak s tým bude súhlasiť. A ak nebude, tak vlastne tiež!

Lukáš

Večný optimista. Hyperaktívny blázon, cvok, ktorý je denne predávkovaný endorfínmi. Veľmi rád spoznávam nových ľudí, milujem život a snažím sa ho žiť na 200%.

Môže sa Vám ešte páčiť...


Get Widget