Video: Ako sme sa hrali na superhrdinov

Stopárska súťaž Red Bull Can You Make It nás zaujala už na prvý pohľad. Ide o závod, v ktorom súperí 100 tímov z celého sveta. Cieľom je prejsť bez peňazí a mobilov checkpointy rozmiestnené po celej Európe a za 7 dní sa tak dostať na záverečnú párty v Berlíne.

Kvalifikácia? Stačí nakrútiť video, ktoré presvedčí organizátorov, že práve my sme tí praví, ktorí sa do tejto súťaže hodia. Rozhodli sme sa staviť na superhrdinský koncept a tak sme po rokoch skrývania konečne verejnosti odhalili naše tajné superschopnosti.

Samozrejme, že sme sa o súťaži dozvedeli až tesne pred deadlinom. Doobeda lanárime improvizovaný štáb, hercov a herečky z radov kamarátov, ale aj náhodných okoloidúcich. Poobede prebieha nakrúcanie a následné nočné strihanie.

Pripútajte sa, Oukie-Doukies prichádzaju…

V konkurencii 120 českých videí (vyberali sa dve) sme síce do súťaže nepostúpili, ale už len samotné nakrúcanie stálo naozaj za to! A vyhrali sme aspoň kartón Redbullov!

Víťazné tímy a ich cestu po Európe môžeš sledovať na http://redbullcanyoumakeit.com/

Lukáš

Večný optimista. Hyperaktívny blázon, cvok, ktorý je denne predávkovaný endorfínmi. Veľmi rád spoznávam nových ľudí, milujem život a snažím sa ho žiť na 200%.

Môže sa Vám ešte páčiť...


Get Widget